wtorek, 17 marca 2015

Metamorfoza! Wiosenne porządki na blogu.

Witajcie!
Pewnie zastanawiacie się u kogo na blogu jesteście? Tak, tak jesteście u mnie! Te z Was które są u mnie często, widzą znaczącą różnicę. Decyzja o zmianie szablonu była spontaniczna, spowodowania chęcią odświeżenia i zmiany czegoś w moim małym miejscu w blogosferze. Mam nadzieję, że zmiany Wam się podobają, bo mnie bardzo! Chciałam, by to moje miejsce było właśnie takie 'moje' i jest!

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie bardzo sympatyczna, zabawna i mega kreatywna osoba, jaką jest Natalia z bloga Szablonowo. Jeśli jeszcze nie znacie tego bloga, potrzebujecie inspiracji, lub pomocy przy tworzenia swojego zakątka, serdecznie Was tam zapraszam.

Dziękuje Ci Kochana za czas, jaki mi poświęciłaś i godziny mojego marudzenia i wybrzydzania. Dziękuję Ci za mnóstwo porad, jakimi mnie uraczyłaś, podpowiedzi merytoryczne i techniczne w temacie bloga. Dziękuję Ci za to, jak szybko odnalazłaś się w tym, o co mi chodzi i jak chciałabym żeby wyglądał mój blog. Dziękuję Ci za czas, który poświęciłaś szukając szczegółów, czcionek, obrazów, inspiracji. Jesteś niesamowita i należą Ci się owacje na stojąco za to, jak szybko dokonałaś 'mojej' metamorfozy! Bez Ciebie dalej byłoby tutaj tak szaro jak wcześniej! Jesteś wielka :) Pracowałyśmy jedynie online a ja czułam się, jakbyśmy siedziały przy jednym biurku z kawą i pysznym ciastkiem w dłoni. :)

Mam nadzieję, że podoba Wam się mój nowy, odświeżony wiosennymi porządkami blog i jeszcze częściej i przede wszystkim chętniej będziecie do mnie zaglądać :)

TUTAJ możecie zobaczyć, jaką metamorfozę przeszedł mój blog :)

Czekam na Wasze komentarze i opinie!
Buziaki ! :*


15 komentarzy:

 1. Cieszę się, że jesteś zadowolona! ;) Bardzo miło mi się z Tobą współpracowało :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem i to bardzo :) A współpraca bardzo mila :) tak jak napisałam, brakowało tylko kawy i ciastka :D

   Usuń
 2. Jest ślicznie i bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wiem gdzie trafiłam bo czytam regularnie;) Też myślę nad zmianą;)
  Nagłówek jest mega!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Jest świetny, ale to nie tylko moja zasługa, w sumie moja w znikomym stopniu :)

   Usuń
 4. ale świetna zmiana, bardzo fajnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna zmiana, ja także zbieram pomysły w całość i udaję się do fachowca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmiana pozytywna:) bardzo przejrzysta i miło się tu zagląda.

  OdpowiedzUsuń