poniedziałek, 6 lipca 2015

Beorganic.com.pl - moje naturalne odkrycie pierwszej połowy 2015 roku! Najlepszy, polski sklep z naturalnymi kosmetykami!

Ile razy próbowałyście znaleźć coś konkretnego, co wymyśliłyście sobie, wizualizowałyście i po dłuższym poszukiwaniu okazało się, że taka rzecz nie istnieje? No właśnie. Na pewno każda z Was miała takie przeżycia. A uwierzcie mi, że znalezienie ideału wcale nie jest takie łatwe! :)
Do czego zmierzam? Wiele razy zadawałyście mi pytania dlaczego nie opisuję kosmetyków naturalnych. A to dlatego, że albo są mega drogie, albo nie do końca naturalne, albo są już tak oklepane, że nie ma sensu, żebym pokazywała Wam coś, co pokazane już było pierdyliard razy.

Szukałam niejednokrotnie w Internecie czegoś, co złapie mnie za serce, ukłuje, zaintryguje i na tyle zaciekawi, że zostanę przy tej marce na dłużej. I znalazłam! Całkiem niedawno moim oczom ukazała się firma BeOgranic. Polska firma, która na rynek weszła bardzo niedawno bo 28 marka miała swoją premierę. I wiecie co? Warto było poczekać tyle, żeby odkryć taką firmę jak ta!Po pierwsze dlatego, że składy tych kosmetyków są aż w 99% naturalne! Niesamowite, prawda? Póki co firma ma w sprzedaży kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jest ich tylko 7 ale jeśli popatrzymy na skład, zrozumiemy, że mniej znaczy zdecydowane więcej. BeOrganic wykorzystuje w swoich produktach naturalne oleje i całkowicie rezygnuje z syntetycznych składników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.Po drugie firma sprzyja środowisku. Nie testuje na zwierzętach a produkty zamyka w biodegradowalnych opakowaniach, co mnie osobiście bardzo się podoba! Bo jak być bio to na całego!
Po trzecie: wchodząc na stronę sklepu tejże marki, nie da się oprzeć wrażeniu, że wszystko jest takie czyste i przejrzyste. Strona jest niesamowicie intuicyjna, łatwo się ją przegląda i co najważniejsza – nie da się jej zgubić. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje pokazane są tak, by było je widać. Zero ściemy i sama natura. Podoba mi się także to, że przy każdym kosmetyku, pokazana jest zawartość procentowa składników naturalnych oraz krótki opis składników i ich działań. No powiedzcie mi, czy to nie jest wyjście do klienta z sercem na dłoni?

Po czwarte, na stronie jest zakładka, która nazywa się leksykon produktów. Wszystkie używane przez firmę składniki są tak opisane. Nic się przed nami nie ukryje!


Po piąte cena nie zabija, jak w przypadku innych firm zajmujących się produkcją naturalnych kosmetyków. A co najlepsze, przy zakupie więcej niż 1 produktu, czyli już od dwóch zamówionych rzeczy, przesyłka jest darmowa !Nie macie wrażenia, że na polski rynek kosmetyków naturalnych weszła firma, która w moim odczuciu wychodzi do klienta naprzeciw? W końcu znalazłam coś, co przyciągnęło moją uwagę, a jeśli chodzi temat bio kosmetyków – uwierzcie, że ciężko jest mnie zaciekawić.Ja oczywiście gorąco zachęcam Was do odwiedzenia sklepu beorganic.com.pl by chociażby z ciekawości zobaczyć, jak wypada na tle innych stron oferujących tego typu produkty.


Słyszałyście o tej firmie? Widziałyście tą stronę? Czekam na Wasze opinie i spostrzeżenia :)
Buziaki ! :*


Zdjęcia pochodzą ze strony beorganic.com.pl

1 komentarz: