poniedziałek, 12 grudnia 2016

Marzenia, trądzik, czego nie lubię i na co czekam, czyli POZNAJ MNIE BLIŻEJ.


Witajcie! 
Jak zdążyłyście pewnie zauważyć, co jakiś czas znikam. Ale zawsze wracam! Niestety staram się być bardzo sumienna i pisać do Was codziennie, ale albo doba jest za krótka, albo po prostu nie mam weny. I właśnie to mnie ostatnio dopadło. Jestem osobą, która nie lubi czegoś robić na siłę. A chcę pisać do Was z przyjemnością a nie pod przymusem. Jak chcę i mam wenę to siadam i piszę - po prostu. Myślę, że dziś jest 'mój' dzień na pisanie więc jestem. Postanowiłam napisać coś, dzięki czemu nowi czytelnicy mojego bloga poznają mnie nieco bliżej i nie tylko z tej kosmetycznej strony ;-) Oczywiście 'starych' czytelników także zapraszam do czytania :-)

1. Dlaczego robisz rzeczy, których nie lubisz?
A kto powiedział, że robię? OK. Czasami zdarza się, że trzeba iść np do dentysty, a nie oszukujmy się - do najprzyjemniejszych ta czynność nie należy. Nie ma wyjścia - trzeba. A poza tym staram się unikać robienia czegokolwiek, co nie sprawia mi radości, przyjemności i satysfakcji. Wiecie, z niewolnika nie ma pracownika. I tak to działa. Wyznaję zasadę, że życie mam jedno i chcę się skupić na przeżyciu go tak, żeby nigdy nie żałować. Wyjątkiem są czynności, których nie ominę - muszę zrobić, by dojść co czegoś, na czym mocno mi zależy.
 
2. Czy marzenia mają dla Ciebie jakieś znaczenie?
Oczywiście! Kim by był człowiek, jakby nie miał marzeń? Przecież żyjemy po to, by osiągać cele, dążyć do spełnienia swoich marzeń, swoich pragnień i siebie samego. Marzenia warto mieć i trzeba mieć. Ja wiele swoich marzeń już spełniłam, inne są w trakcie a do spełnienia wielu innych nie podjęłam nawet małego kroku, co nie oznacza, że tego nie zrobię. Marzenia to siła napędowa do działania! Myślę, że się ze mną zgodzicie?


3. Czy jest coś, co robisz gorzej, lepiej lub po prostu inaczej niż inni ludzie?
Nie wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Na pewno jest mnóstwo rzeczy, które robię gorzej od wielu ludzi i tyle samo rzeczy, które robię lepiej. Każdy z nas jest lepszy i najlepszy w czymś innym i tego się właśnie trzymam.

4. Są ludzie, którzy Cię lubią. Jak myślisz, za co?
Jestem osobą bardzo empatyczną. Bardzo szybko wczuwam się w sytuacje innych i współodczuwam z rozmówcą. Umiem także rozmawiać na wiele różnych tematów. Jestem dosyć pomocna i kontaktowa. Oj nie, nie będę pisać o sobie. Nie mam pojęcia za co można mnie lubić. A może nikt mnie nie lubi? Nie wiem, nie zastanawiam się nad tym.

5. Na co teraz czekasz?
Na dzień, w którym wstanę rano, będę sama sobie szefem, będę robić to, co kocham i nikt do niczego nie będzie mnie zmuszał ;-)

6. Jaki jest najlepszy kosmetyk do pielęgnacji twarzy, jakiegokolwiek używałaś?
Myślę, że ten najlepszy jest jeszcze przede mną. Ale najlepszy do tej pory to zdecydowanie krem pod oczy Lumene bright now eye treatment, czyli krem rozświetlający pod oczy z witaminą C. Jest to najlepszy krem ever jaki miałam w swoim życiu. Świetnie rozświetla skórę wokół oczu, nawilża ją i delikatnie wygładza. Jest boski!


7. Trądzik trzeba, można, czy wręcz nie powinno się przykrywać podkładem lub/i pudrem?
Nie jestem dermatologiem i nie powinnam się wypowiadać w tym temacie. Ale jeśli miałabym odpowiedzieć na to pytanie to odpowiem tak: każda skóra jest inna, każdy trądzik wygląda i reaguje inaczej. Myślę, że kwestia tego, czy trądzik ukrywać, czy nie to kwestia bardzo indywidualna. Wiadomo, każda z nas chciałaby mieć perfekcyjną skórę, bez śladu trądziku, ale czasem lepiej odpuścić i wyglądać nieco gorzej, by potem cieszyć się nieskazitelnym wyglądem. Takie jest moje zdanie. 

8. Czy znasz podkład, który utrzymuje się na twarzy cały dzień i nie brudzi ubrań ani telefonu?
Osobiście jeszcze na taki nie trafiłam.

9. Czy znalazłaś kosmetyk lub zabieg, który faktycznie sprawia, że masz piękne, zregenerowane i zdrowsze włosy?
Pewnie! Jedna z rzeczy, które sprawia, że moje włosy są w świetnej kondycji to wizyta i dobrego fryzjera i porządny zabieg nawilżająco regenerujący. A druga rzecz to odnalezienie kosmetyków dopasowanych do potrzeb włosów. Ja znalazłam. Są to kosmetyki do włosów marki Beaver, o których często czytacie na moim blogu.

10. Jakie są najwygodniejsze buty na świecie?
Chciałabym pokazać niebotycznie wysokie szpilki ale niestety nie da się o nich powiedzieć, że są najwygodniejsze na świecie. Buty, które na uwielbiam, noszę z wielką chęcią i wiem, że moje stopy w nich odpoczywają to moje ulubione buty sportowe Nike Dunk Sky High. Nie pokażę Wam ich, bo są już mocno przeze mnie styrane i nie nadają się do publicznych występów, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że sa mega wygodne, komfortowe, pasują do wielu stylizacji i są po prostu ładne :-)


Mam nadzieję, że nieco się o mnie dowiedzieliście. Mam także nadzieję, że pozostanę póki co przy regularnym pisaniu do Was. 
Jeszcze jedna wiadomość: nie znajdziecie w tym miesiącu u mnie propozycji na prezenty dla niej, dla niego, dla dzieci, kotów, psów itp. Nie chcę powielać tematu, który jest co roku powtarzany. Nie liczcie na mnie w tej kwestii bo w wymyślaniu prezentów jestem naprawdę słaba.
Myślę, że pojawi się w niedługim czasie sporo ciekawych tekstów, które z chęcią przeczytacie.
Pozdrawiam gorąco!
Buziaki ! :*    


1 komentarz: